názory na činnost KPŠ

Datum: 01.06.2016

Vložil: Daniela Klímová

Titulek: šifrovačka

Chtěla bych poděkovat za skvělou šifrovačku. Šifry tak akorát pro nás laiky. Byla jsem ráda, že přišli i nováčci :o). Na konci konstatovali, že se trochu obávali zda to dají, ale že to bylo pěkné. No a na konci opět skvělé občerstvení, tentokrát řízečky a brambůrky. Určitě další šifrovačku všem doporučuji. Zdravím, daniela.

Datum: 28.05.2016

Vložil: Miroslav Blažek

Titulek: Šifrovačka květen 2016

Děkuji Radkovi za organizaci Šifrovačky, která byla tak akorát obtížná, že jsme opravdu dorazili do cíle. Děkuji také našemu týmu, že jsme to dokázali. Také počasí, přes některé strašidelné předpovědi, vyšlo. Těším se na další.

Datum: 10.11.2015

Vložil: michael vích

Titulek: šifrovačka

Dobrý den všem, moc děkujeme za organizaci šifrovačky, byla to velmi podařená akce, moc jsme si to užili, počasí vyšlo. Píši za tým Bohdalec forever nějaké postřehy.
Spíše bychom preferovali, jednotlivá stanoviště blíže jedno druhému.
Poslat nápovědu max po 30 minutách.
Ukoly udelat na střídačku pro dospělé, pro deti , aby se všichni zapojili.
Děkuji,

Michael Vích

Datum: 21.10.2015

Vložil: Iva Brezinová

Titulek: Beseda-puberta

Moc děkuji za úžasnou přednášku- besedu o pubertě, na rozdíl od mnoha jiných přednášek mám pocit, že jsem si odnesla i mnoho nových informací, rad a postupů, jak na TO.
Těším se na další povedené akce KPŠ.

Datum: 15.09.2015

Vložil: Lucie Čížková

Titulek: Šifrovačka

Po minuloroční super báječné šifrovačce (pro nezasvěcené: taková párhodinová bojovka s úkoly a dopředu neznámou trasou) doufám, že platí avizovaná šifrovačka pro týmy rodičů a dětí v sobotu 7. 11. a už se na ni moc a moc těším!!!

Datum: 08.09.2015

Vložil: Daniela Klímová

Titulek: Poděkování

Zdravím všechny příznivce KPŠ!
Jsem již členem klubu a chtěla bych poděkovat výrobci stránek, také rodiči ze školy, Radku Valterovi a dalším kdo se podíleli. Mít vlastní stránky pokládám za velký přínos pro klub a tím pro rodiče dětí, aby měli vždy informace o dění v klubu nadosah. Skvělá práce, díky Daniela.

Datum: 07.09.2015

Vložil: VÝBOR KPŠ

Titulek: první

první příspěvek už nestihnete, ale budeme rádi když nám napíšete mnoho dalších abychom věděli co se vám líbí a co bychom měli zlepšit

<< 1 | 2

Přidat nový příspěvek