názory na činnost KPŠ

Datum: 08.10.2018

Vložil: Lucie Musilová

Titulek: Den s Jížou

Dobrý den, moc děkuji všem za krásnou sobotu 06.10.2018, kdy jsme se poprvé zúčastnili Den s Jížou a už teď se těšíme na další akci. Dcerka si to moc užila a já také. Není totiž nic hezčího, než vidět radost a úsměv ve tváři svého dítěte. Budou zde prosím k vidění fotky z této akce?

Děkuji a jsem s pozdravem,

Lucie Musilová

Datum: 08.10.2018

Vložil: Jan Schwaller

Titulek: Re: Den s Jížou

Dobrý den. Jsme rádi! Obrázky budou zde https://www.flickr.com/photos/kps-zs-jizni-iv/sets/
Anebo zkuste Faccebook - https://www.facebook.com/kpsjizni
Pěkný den!

Datum: 08.10.2018

Vložil: Lucie

Titulek: Re: Re: Den s Jížou

Děkuji mockrát ;-) .

Datum: 03.11.2017

Vložil: Daniela Klímová

Titulek: Beseda - Jak se učit

Musím poděkovat za tuto besedu s panem doktorem Mertinem. Byla podnětná, zajímavý výklad a odpovědi na dotazy. Díky

Datum: 06.12.2016

Vložil: Dagmar Pelikánová

Titulek: Šifrovačka 6.11.2016

Děkuji za možnost se zúčastnit šifrovačky KPŠ Jižní. Byla pěkná a náročná. Pro mně bylo obzvláště náročné jít sama jako rodič se dvěma skoro puberťáky, kteří se ve snaze luštit stejnou šifru vždy nejprve poprali a teprve pote se pokouseli neco luštit. Pro ně to byla pěkná zkušenost jak se snažit spolupracovat, pro mně další šifry. Mně se nejvíce líbila šifra 10 s figurkami, kterou nakonec vyluštila Terka a hotel Mars, kterého si ani jeden z mladých nevšimnul, i když prošli kolem něj. Ráda se zúčastním kdykoliv příště.

Datum: 10.11.2016

Vložil: Hana Moškořová

Titulek: Podzimní Šifrovačka 2016

Za celý Drymtym Radkovi moc děkuju. Akce byla perfektně připravená (stejně jako loni), šifry byly akorát tak těžké, i to počasí objednal vlastně výborné. Je pravda, že pro samotné děti by to nebylo, ale ruku na srdce, kolik z nás by děti nachalo luštit samotné? A mělo by to cenu, kdybychom dětské šifry luštili my, dospěláci? Možná by se hodila sem tam aktivita typu: "hledejte další písmena, jsou na Východním náměstí", aby se děti cítily platné, ale není to nutné, náš třeťák si to užíval i tak.
Ještě jednou díky a klobouk dolů.

Datum: 10.11.2016

Vložil: Radka Smejkalová

Titulek: Šifrovačka

Radku díky moc, bylo to skvělé, i když jsem často klela - nejčastěji na sebe, že nejsem schopná nic kloudného vyplodit. Letos se účastnilo hodně dětí, i malých, já bych to pro příště ještě zjednodušila, aby si taky škrtly. U nás několik šifer vyluštila 14ti letá Louisa, ale menší děti se po chvíli začaly nudit a vlastně to pro ně byla jen taková dlouhá procházka. I jako rodič bych měla větší pocit zadostiučinění, kdybychom my pomáhali dětem luštit šifry na jejich úrovni a všichni jsme měli pocit úspěchu, než abychom si my dospělí rvali vlasy, co s tím. Krásně se luštily šifry skryté v textu, šifra u tunýlku v Průhonické ulici byla zapeklitá, i když vlastně ne, u takových šifer by to možná chtělo dát nějakou mírnou nápovědu do zadání. V listopadu už navíc je fakt zima a když člověk 45 minut vytvrdne na jednom místě, tak mu to už moc nemyslí…
Ale to prosím neber jako kritiku, moc si ceníme práce a času, který jsi do toho dal, grandiózní finále v krásné hotelové restauraci bylo moc fajn, jídlo i ceny taktéž. Poznali jsme zákoutí Prahy, o nichž jsme neměli ani tušení. My jsme si ten den užili, i když opět s trochu pošramoceným sebevědomím ;-)

Datum: 07.11.2016

Vložil: Jana Friedbergerová

Titulek: Šifrovačka 11_2016

Dobrý den, všem kdo se podíleli na přípravě šifrovačky celý náš tým moc děkuje, byla to velmi podařená akce, milé zpestření listopadového víkendového dne. Jako nováčci jsme neměli veliké ambice, ze začátku jsme ani nedoufali, že dojdeme do cíle, ale nakonec se zadařilo, šifry byly rozluštěny někdy s nápovědou, někdy bez ní a zvládl to uťapat i tříletý člen našeho týmu.
děkujeme, FRIEDSTAR

Datum: 10.11.2016

Vložil: Filip Friedberger

Titulek: Re: Šifrovačka 11_2016

Dobrý den,
připojuji se k poděkování.
K samotným šifrám. Z pohledu skupiny s menšími dětmi (druhák a předškolák) bych se přikláněl k zařazení i lehčích šifer a snížení časového limitu na nápovědu. Jakmile jsme se někde zasekli (např. na sudá x lichá), tak to bylo s dětmi trochu náročnější.

Ještě jednou díky

Datum: 03.06.2016

Vložil: Tereza Marková

Titulek: skvělá šifrovačka

Přiznávám, že my nováčci jsme původně nejprve málem prchli před avizovaným deštěm a následně před první šifrou do nedaleké hospody. Ta ovšem byla zavřená - naštěstí! Přišli bychom totiž o úžasný zážitek. Šifrovačka byla ohromně zábavná a naprosto nás dostala.
Pojďte do toho příště s námi. Jak praví klasik: Jen ať nás je víc, nebudeme se bát vlka nic.

1 | 2 >>

Přidat nový příspěvek